Укрексімбанк
АТ «Укрексімбанк»
Контакт-центр: 0-800-50-44-50

© 2003-2019 АТ «Укрексімбанк»

Українська
Корпоративному бізнесу


Корпорацiї
та корпоративнi клієнти

зможуть дiзнатися бiльше за телефонами:

0-44-247-89-21
0-44-247-80-66


Приватним клієнтам
Малому та середньому бізнесу

Кредити

Головна » Корпоративному бізнесу » Кредити


АТ «Укрексімбанк» посідає одне з лідируючих місць на ринку кредитування підприємств усіх галузей економіки. Банк активно кредитує підприємства реального сектору економіки, а саме підприємства промисловості та енергетики, оптової та роздрібної торгівлі; сфери послуг, будівництва, сільського господарства.

За обсягами кредитування корпоративних клієнтів Банк посідає третє місце серед банків України і входить до трійки системно важливих банків.

Кредитування корпоративного бізнесу є одним із пріоритетних напрямків діяльності АТ «Укрексімбанк» і базується на принципах партнерства, що сприяє розвитку економіки України та бізнесу клієнтів.

Банк надає своїм клієнтам широкий спектр кредитних продуктів – від звичайних кредитів і гарантій до міжнародних кредитних ліній і торговельного фінансування.

Пропонуючи кредитні послуги, банк застосовує високі стандарти обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта, виходячи з його потреб, особливостей діяльності, та допомагає йому у визначенні та виборі найбільш прийнятного способу фінансування або відповідної кредитної послуги.

Для реалізації Ваших планів АТ «Укрексімбанк» пропонує:

  • широкий асортимент кредитних продуктів та гнучкий підхід до клієнтів;
  • великі можливості вибору джерел фінансування та валют кредитування;
  • роботу в рамках Генеральної угоди, яка укладається на тривалий термін і дозволяє скоротити терміни розгляду окремих кредитних проектів, та мінімізувати витрати позичальників, пов'язані з оформленням договорів забезпечення;
  • можливість використання систем дистанційного обслуговування для прискорення документообігу між банком та клієнтами за кредитними операціями.

Основні види кредитів для корпоративного бізнесу:

Враховуючи характер потреб підприємств у кредитних коштах та особливості кредитного проекту, фахівці банку запропонують Вам найбільш зручну форму кредитування, а саме:

  • У випадках, коли виникає разова потреба в кредитних коштах, найбільш прийнятною формою кредитування є кредит: надання кредитних коштів здійснюється в межах обумовленої в кредитному договорі суми у національній чи іноземній валюті, а погашення кредиту проводиться відповідно до встановленого графіку.
  • Якщо потреба в кредитних коштах виникає поступово по мірі виконання кредитного проекту (наприклад, при фінансуванні інвестиційного проекту), позичальнику може бути відкрито невідновлювану кредитну лінію - кредит з поетапною «вибіркою» кредитних коштів без можливості повторної вибірки сум, внесених позичальником для погашення кредиту; при цьому, вибірка та погашення кредиту відбувається відповідно до встановленого графіку.
  • У разі якщо позичальник має постійну потребу в кредитних коштах (як правило, це фінансування поточних виробничих потреб підприємства та операції з використанням корпоративних платіжних карток) найбільш доцільною формою кредитування є відновлювана кредитна лінія, відповідно до умов якої внесені позичальником суми коштів в погашення кредиту можуть знову надаватись йому в позику в межах встановленого ліміту кредитування.

Розмір суми кредиту (ліміту кредитної лінії), строки кредитування, графіки надання кредитних коштів та погашення кредитів та інші умови кредитування визначаються з урахуванням особливостей кредитного проекту, виду діяльності підприємства, обсягів виробництва і реалізації продукції, надходжень на рахунки позичальника, кредитоспроможності позичальника, наявності забезпечення тощо.

Банк здійснює кредитування у національній та іноземній валюті (доларах США, євро, японських єнах та швейцарських франках).

Ви можете отримати консультації та додаткову інформацію у філії банку у Вашому місті.

Управління корпоративного бізнесу
Контактний телефон: 0-44-247-89-21.